Kontaktinformation företagsförsäljning 2018-09-11T14:43:21+00:00

Kontaktinformation

Bokning/Support

Tel: 031-80 94 90
annonsbokning@gp.se
Printsupport: 031-62 44 56

Annonsproduktion

Print Tel: 031-62 43 53
annonsproduktion@stampen.com
Digitalt Tel: 031-62 44 59
digitalbestallning@stampen.com

Traffic

Material digitala kanaler
Tel: 031-62 41 34
material@stampen.com

Försäljningsledning

Henrik Carlsson

FÖRSÄLJNINGSDIREKTÖR STAMPEN LOKALA MEDIER

Mobil: 0708-63 84 77
henrik.carlsson@stampen.com

Jens Petterson

FÖRSÄLJNINGSCHEF KAM GÖTEBORG

Mobil: 0733-05 33 16
jens.petterson@stampen.com

Andreas Edehorn

FÖRSÄLJNINGSCHEF KAM STHLM

Mobiltelefon: 0732-64 18 00
andreas.edehorn@stampen.com

Lindie Eliasson Lotzner

FÖRSÄLJNINGSCHEF GP-GRUPPEN

Mobil: 0705-22 90 13
Lindie.Eliasson@gp.se

Jenny Söderqvist

ADMINISTRATIV FÖRSÄLJNINGSCHEF GP-GRUPPEN

Mobil: 0707-21 64 40
Jenny.soderqvist@gp.se

Key Account Managers Göteborg

Jens Petterson

FÖRSÄLJNINGSCHEF

Mobil: 0733-05 33 16
jens.petterson@stampen.com

  

Mikael Nordström

KEY ACCOUNT MANAGER

Telefon: 031-62 43 27
Mobil: 0705-66 20 05
mikael.nordstrom@stampen.com

Tommy Lycén

KEY ACCOUNT MANAGER

Mobil: 0768-22 56 45
tommy.lycen@stampen.com

Martin Granath

KEY ACCOUNT MANAGER

Mobil: 0708-27 11 18
martin.granath@stampen.com

Alexandra Uusimäki

KEY ACCOUNT MANAGER

Mobil: 0734-01 76 34
alexandra.uusimaki@stampen.com

Andreas Theodorsson

CREATIVE SALES

Mobil: 0708-53 62 21
andreas.theodorsson@stampen.com

Key Account Managers Stockholm

Andreas Edehorn

FÖRSÄLJNINGSCHEF KAM STHLM

Telefon: 0732-64 18 00
Mobiltelefon: 0732-64 18 00
andreas.edehorn@stampen.com

me

Magnus Ericsson

KEY ACCOUNT MANAGER

Telefon: 08-458 22 57
Mobiltelefon: 0738-55 72 51
magnus.ericson@stampen.com

ninaolsson
Nina Olsson

KEY ACCOUNT MANAGER

Telefon: 08-458 22 59
Mobiltelefon: 0761-46 16 78
nina.olsson@stampen.com



Alexander Eriksson

KEY ACCOUNT MANAGER

Mobiltelefon: 0708-96 42 00
alexander.eriksson@gp.se



Peter Wannemark

KEY ACCOUNT MANAGER

Mobiltelefon: +46708658702
peter.wannemark@stampen.com



Olivia Wennergren

KEY ACCOUNT MANAGER

Mobiltelefon: +46768580664
olivia.wennergren@stampen.com

Digital avdelning

Terese Dewill

DIGITAL PRODUKTANSVARIG LOKALA TEAM

Mobil: 0735-83 37 98
terese.dewill@stampen.com

jonas-karlsson

Jonas Karlsson

CAMPAIGN MANAGER

Telefon: 031- 62 44 21
Mobil: 0705- 62 40 76
jonas.karlsson@stampen.com

Elisabeth de Verdier

CAMPAIGN MANAGER

Mobil: 0709-94 71 63
elisabeth.deverdier@stampen.com

Tobias Ekvall

KOMMERSIELL REDAKTÖR

Mobil: 0733-87 81 03
tobias.ekvall@stampen.com

GP-gruppen

Lindie Eliasson Lotzner

FÖRSÄLJNINGSCHEF GP-GRUPPEN

Mobil: 0705-22 90 13
Lindie.Eliasson@gp.se

Jenny Söderqvist

ADMINISTRATIV FÖRSÄLJNINGSCHEF GP-GRUPPEN

Mobil: 0707-21 64 40
Jenny.soderqvist@gp.se

Albert Martin

KEY ACCOUNT MANAGER

Telefon: 031-62 46 37
Mobiltelefon: 0709-85 72 98
albert.martin@gp.se

rubensson

Hans Rubensson

ACCOUNT MANAGER

Telefon: 031-62 45 84
Mobiltelefon: 0705-66 20 04
hans.rubensson@gp.se

Olivia Fors

ACCOUNT MANAGER

Telefon: 0708-32-68-81
olivia.fors@gp.se

 

sommerland

Eva Sommerland

ACCOUNT MANAGER

Telefon: 031-62 40 54
Mobiltelefon: 0706-92 46 64
eva.sommerland@gp.se

ann-sofie-andersson

Ann-Sofie Andersson

ACCOUNT MANAGER

Telefon: 031-62 43 19
Mobil: 0705-62 43 19
ann-sofie.andersson@gp.se

Mikael Persson

ACCOUNT MANAGER

Telefon: 031-62 43 10
mikael.persson@gp.se

David-Lindstrand

David Lindstrand

INNESÄLJARE

Telefon: 031-62 46 55
david.lindstrand@gp.se

Marie Trollenvik

INNESÄLJARE

Telefon: 0734-245523

marie.trollenvik@gp.se

vitt

Robert Bäcklin

INTERNATIONAL SALES

Telefon: 0046-704 66 38 16
robert.backlin@adspiration.se

 

 

 

 

Kave Ravan

ACCOUNT MANAGER (Tjänstledig)

Mobil: 0708-53 85 87
kave.ravan@stampen.com